img
Kurs

Motocykle do wyboru

Od tego sezonu oferujemy wam możliwość nauki i zdawania egzaminu państwowego na różnych motocyklach! Już nie tylko model wybrany przez ośrodek egzaminacyjny, dzięki temu zdawalność egzaminów praktycznych jest zdecydowanie wyższa, a stres na egzaminie mniejszy. Uczysz się i zdajesz egzamin na sprzęcie, który znasz, na którym czujesz się pewnie. Pilotażowo będziecie mieli do dyspozycji 4 modele na kat.A , jeśli program się sprawdzi będziemy się starać wprowadzać kolejne modele również na kat.A2

YAMAHA MT 07

Jeden z najbardziej popularnych modeli w tej klasie. Lekki zwinny motocykl napędzany dwucylindrowym, rzędowym silnikiem o pojemności 689cm3 , generującym moc 74 KM.  Waży niecałe 183 kg wraz z płynami, a wysokość siedziska to 805 mm, więc może być problematyczny dla osób o niższym wzroście.Natomiast istnieje możliwość obniżenia tego motocykla dla naszych kursantów, nawet o około 30 mm dzięki temu prawie każda osoba będzie się czuła na nim swobodnie!

SUZUKI SV 650 model 2016

Kultowa SV-ka , model produkowany od wielu lat, niezmiennie cieszy się uznaniem niezawodnego motocykla z dynamicznym dwucylindrowym silnikiem w układzie V. W modelu z 2016 r dokonano zmian stylistycznych, wracając do korzeni modelu SV, poprawiono dynamikę i kulturę pracy silnika, prowadzenie. Ciekawostką jest system wspomagający ruszanie, który automatycznie podnosi obroty silnika przy ruszaniu z miejsca. Motocykl świetny dla osób o niższym wzroście przy siedzisku na wysokości 785 mm nawet osoby o wzroście w granicach 160 cm bez problemu się na nim odnajdą.

Suzuki SVF Gladius

Model bazujący na motocyklu SUZUKI SV, produkowany w latach 2009-2016 stylistycznie może niezbyt udany, ale sprawdził się w “boju” przez wiele lat eksploatacji, sprawdzony, solidny silnik , siedzisko na wysokości 785 mm odpowiednie dla niskich motocyklistów. Podobnie jak model SV oraz MT 07 również ten motocykl można jeszcze obniżyć o około 25 mm

Honda CB650R model 2019-2021

Model z czterocylindrowym , rzędowym silnikiem o poj.649 cm3 generujący moc 94 KM. Motocykl o sporej mocy ,ważący 207 kg z płynami , wysokość siedziska 810 mm predysponuje go raczej dla wyższych osób.

×
img

Formularz Zgłoszeniowy

Kontakt

Telefon

+48 794 679 332

Email

biuro@wszj.pl

Adres

Gdańsk, ul. Sandomierska 48